Skip Ribbon Commands
Skip to main content

ANASAYFA

:

Şehit Mehmet Çatal

Giriş
ŞEHİT MEHMET ÇATAL POLİS MERKEZ AMİRLİĞİ
 
 
POLİS MERKEZİNİN KONUMU :
 
Polis Merkezimiz Hacıosmanlı Mahallesi Kazım Karabekir Caddesi No:76 sayılı yerde, biri zemin olmak üzere 4 kattan ibarettir. Binanın bodrum ve zemin katında 12 oda ve 2 adet nezarethane bulunmaktadır. Merkezimiz aynı binada faaliyet göstermekte olan Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü ile birlikte kullanılmaktadır. Diğer katlar lojman olarak değerlendirilmekte olup toplam 6 adet lojman bulunmaktadır. Polis Merkezimiz sorumluluk bölgesi 13 mahalleden ibaret olup yaklaşık olarak nüfus 75.000’dir.
 
Polis Merkezimiz Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü Şehit Mehmet Çatal Polis Merkezi Amirliği olarak (C ) Tipi Standart Emniyet Teşkilatı kuruluş Şemasına göre kurulmuştur.
 
 
GÖREV VE SORUMLULUK BÖLGESİ SINIRLARI :
 
1-Sorumluluk Bölgemizin Yüz Ölçümü 7,5 Kilometre Karedir,
 
2-Sorumluluk bölgemizin başlangıç noktası olarak Polis- Jandarma Bölgesinin sınırlayan Doğu ve Güney Kısmındaki Karaçay deresinden Karaçay Santralı civarı mesire yerleri, Gebeli Mahallesi. Dağ etekleri ve Havayi Hat ile Askeriye Tel örgüsüne kadar olan kısım İl Jandarma Bölük Komutanlığı ile Sınırdır, Kuzey kısmı Gebeli Mahallesi Gebeli Cad. Dindarlar Sokak, Hacı Osmanlı Mahallesi 5 Sokak, 7 Ocak Mahallesi 5 Sokak İle 9 Sokağı takiben Çiftçiler Cad. M.Akif Ersoy mah. 60 sokak üzeri Atatürk caddesine kadar, Atatürk Caddesinden Karaçay'a kadar olan kısım Çarşı Polis Merkezi Amirliği ile Sınırdır.
 
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polsan
  • Suç Önleme Sempozyumu
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER